Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 101.4% sRGB, 80.7% DCI-P3, 86.9% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 616.6 x 398.6~508.6 x 229.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 35W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 24E1N1300AE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 133 €
260.13 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
ASUS VA27AQ
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
LG 27MS550-B
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Lenovo L27qe
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ViewSonic VA2708-2K-HD-2
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Acer Nitro VG270UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 175€ (-9%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
LG 27U631A-B
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 225 €
440.06 лв. Виж всички продукти с марка LG -
MSI MAG 274QF
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 233€ (-14%)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка MSI
