Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 102.5% sRGB, 81.6% DCI-P3, 87.8% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 542.4 x 359.9~469.9 x 229.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 30W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
BenQ GW2490
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-26%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Samsung Essential S3 S32GF
- 24" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 91 €
177.98 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Samsung Essential S3 S32GF LS27F...
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
HP Series 3 Pro 324pf
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 169€ (-31%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP Series 3 Pro 322pf
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка HP -
AOC 27B3CA2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC Q24V4EA
- 23.8" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка AOC
