Характеристики
| Марка | Alienware |
|---|---|
| Екран | 25 инча (63.50 см) |
| Размер на дисплея | 543.17 x 302.616 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 320Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2829 x 0.2802 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 555.59 x 500.73 x 206 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 18.10W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
