Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -60° до 60° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero V227QE3biv
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer EK251QEbi
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 99€ (-14%)85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SA222QEbi
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SA243YG0wi
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 115€ (-17%)95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASUS VY249HGR
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Nitro VG240YP6bmipx
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-4€)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Philips 27E1N1100A/00
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 117 €
228.83 лв. Виж всички продукти с марка Philips
