Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms (VRB) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -360° до 360° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 9W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Essential Monitor S4 S40GD
- 24" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 165€ (-24%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell E2425HSM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2425HSM
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 139€ (-7%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Acer Vero CB242YGbmiprx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI G255PF E2
- 24.5" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 171 €
334.45 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG 24MS550-B
- 24'' IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 24E1N1300AE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 133 €
260.13 лв. Виж всички продукти с марка Philips
