Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 538.30 x 402.50 x 200 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 15.7W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI PRO MP2412
- 23.8" VA 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- HDMI
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ViewSonic VA220-H
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell SE2225HM
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24B35HM2
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 22B2H/EU
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG 22U401A
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка LG
