Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (VRB) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Размер (със стойка) | 612.30 x 466.40 x 240 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 25W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero V277Gbi
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SH272Ebmihux
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 175€ (-31%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI MAG 242F
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI MAG 272F
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 157€ (-17%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte GS27FA
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
MSI MAG 275F
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 115% sRGB
Цена:
ПЦД: 184€ (-29%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка MSI
