Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (VRB) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 611 x 456 x 199 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
