Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 23.6 инча (59.94 см) |
| Размер на дисплея | 521 x 293 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms (VRB) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 540 x 325 x 75 мм (без стойка) |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 14.7W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
