Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 200Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (VRB) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 625 x 446 x 196 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 21W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
