Характеристики
| Марка | Zalman |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Zalman |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
329€
Цена:315 €
616.09 лв.
Цена:72 €
140.82 лв.
ПЦД:
819€
Цена:719 €
1406.25 лв.
Цена:469 €
917.29 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:48 €
93.88 лв.