Характеристики
| Марка | XPG |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | XPG |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
289€
Цена:279 €
545.68 лв.
Цена:307 €
600.44 лв.
ПЦД:
1049€
Цена:949 €
1856.09 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
ПЦД:
479€
Цена:389 €
760.82 лв.
Цена:65 €
127.13 лв.