Характеристики
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:5 €
9.78 лв.
ПЦД:
1404€
Цена:1249 €
2442.84 лв.
ПЦД:
35€
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:286 €
559.37 лв.
ПЦД:
1279€
Цена:1149 €
2247.26 лв.
ПЦД:
199€
Цена:185 €
361.83 лв.