Характеристики
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | SFX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 125 x 100 x 63.5 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | SFX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 120 месеца |
| Размер | 125 x 100 x 63.5 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:185 €
361.83 лв.
Цена:108 €
211.23 лв.
Цена:112 €
219.05 лв.
ПЦД:
939€
Цена:899 €
1758.30 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.
Цена:59 €
115.39 лв.