Характеристики
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | Seasonic |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:34 €
66.50 лв.
Цена:32 €
62.59 лв.
Цена:405 €
792.11 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.
Цена:31 €
60.63 лв.
Цена:47 €
91.92 лв.