Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | MSI |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
379€
Цена:319 €
623.91 лв.
Цена:111 €
217.10 лв.
Цена:388 €
758.86 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
ПЦД:
599€
Цена:549 €
1073.75 лв.
ПЦД:
185€
Цена:145 €
283.60 лв.