Характеристики
| Марка | MONTECH |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | MONTECH |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:7 €
13.69 лв.
Цена:56 €
109.53 лв.
Цена:329 €
643.47 лв.
Цена:849 €
1660.51 лв.
Цена:335 €
655.21 лв.
ПЦД:
2106€
Цена:1989 €
3890.16 лв.