Характеристики
| Марка | Gigabyte |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Silver |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Gigabyte |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Silver |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Бял |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:637 €
1245.87 лв.
Цена:122 €
238.61 лв.
Цена:60 €
117.35 лв.
Цена:40 €
78.23 лв.
Цена:38 €
74.32 лв.
Цена:138 €
269.91 лв.