Характеристики
| Марка | Gamemax |
|---|---|
| Мощност | 800W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Gamemax |
|---|---|
| Мощност | 800W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:399 €
780.38 лв.
Цена:38 €
74.32 лв.
Цена:2349 €
4594.26 лв.
Цена:2599 €
5083.22 лв.