Характеристики
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:139 €
271.86 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:705 €
1378.87 лв.
ПЦД:
747€
Цена:729 €
1425.81 лв.
Цена:45 €
88.01 лв.