Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Atx версия | ATX 3.1 |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
1410€
Цена:1119 €
2188.58 лв.
ПЦД:
1453€
Цена:1399 €
2736.22 лв.
ПЦД:
1457€
Цена:1399 €
2736.22 лв.
Цена:234 €
457.67 лв.
ПЦД:
569€
Цена:499 €
975.96 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.