Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 450W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 450W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:1048 €
2049.72 лв.
Цена:2716 €
5312.05 лв.
Цена:214 €
418.55 лв.
Цена:47 €
91.92 лв.
Цена:139 €
271.86 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.