Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
819€
Цена:719 €
1406.25 лв.
Цена:469 €
917.29 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:48 €
93.88 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
ПЦД:
1404€
Цена:1249 €
2442.84 лв.