Характеристики
| Марка | Endorfy |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Endorfy |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:46 €
89.97 лв.
ПЦД:
119€
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:31 €
60.63 лв.
Цена:213 €
416.59 лв.
Цена:52 €
101.70 лв.
ПЦД:
1199€
Цена:1149 €
2247.26 лв.