Характеристики
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори:
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 150 x 86 x 125 mm |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори:
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 150 x 86 x 125 mm |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
ПЦД:
715€
Цена:559 €
1093.31 лв.
ПЦД:
449€
Цена:249 €
487.00 лв.
Цена:234 €
457.67 лв.
ПЦД:
569€
Цена:499 €
975.96 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.