Характеристики
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 1300W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Platinum |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 48 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 1300W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Platinum |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 48 месеца |
| Размер | 160 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:1365 €
2669.72 лв.
Цена:1649 €
3225.18 лв.
Цена:783 €
1531.42 лв.
ПЦД:
220€
Цена:219 €
428.33 лв.
Цена:1156 €
2260.95 лв.
ПЦД:
3359€
Цена:3249 €
6354.52 лв.