Характеристики
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:329 €
643.47 лв.
Цена:849 €
1660.51 лв.
Цена:335 €
655.21 лв.
ПЦД:
2106€
Цена:1989 €
3890.16 лв.
ПЦД:
409€
Цена:369 €
721.70 лв.
Цена:1949 €
3811.93 лв.