Характеристики
| Марка | Aigo |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | Aigo |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:267 €
522.21 лв.
Цена:825 €
1613.57 лв.
ПЦД:
159€
Цена:129 €
252.30 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
ПЦД:
869€
Цена:779 €
1523.60 лв.
Цена:141 €
275.77 лв.