Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Не |
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:369 €
721.70 лв.
Цена:170 €
332.49 лв.
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
Цена:280 €
547.63 лв.