Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Bronze |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:92 €
179.94 лв.
ПЦД:
3607€
Цена:3349 €
6550.10 лв.
Цена:379 €
741.26 лв.
ПЦД:
65€
Цена:59 €
115.39 лв.
Цена:139 €
271.86 лв.
Цена:119 €
232.74 лв.