Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 600W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:24 €
46.94 лв.
Цена:131 €
256.21 лв.
Цена:21 €
41.07 лв.
Цена:359 €
702.15 лв.
Цена:209 €
408.77 лв.