Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 500W |
| Тип | Стандартно |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
116€
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:249 €
487.00 лв.
Цена:209 €
408.77 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:2286 €
4471.04 лв.