Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:1599 €
3127.38 лв.
Цена:6 €
11.74 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:175 €
342.27 лв.
Цена:65 €
127.13 лв.
Цена:383 €
749.09 лв.