Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Размер | Компактни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Pro Slim Essential QVS1260 |
| Дънна платка | Intel Q670 |
| Процесор | Intel Core i3-14100 (4-ядрен, 8-нишков, 3.50 - 4.70GHz, 12MB Keш) |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics 730 (споделена памет) |
| Оперативна памет | 8GB (1x 8192MB) - DDR5, 4800MHz |
| Solid state drive (ssd) | 512GB SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
|
| Захранване | 180W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Клавиатура | Кирилизация |
| Офис програма | |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
Серия Pro Slim Essential QVS1260
|
|
Dell Pro Slim Essential QVS1260 | 579€ |
Dell Pro Slim Essential QVS1260 | 739€ | |
Dell Pro Slim Essential QVS1260 | 795€ |
