Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 2000rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 38CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 2000rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 38CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:4202 €
8218.43 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:202 €
395.08 лв.
Цена:536 €
1048.33 лв.
ПЦД:
175€
Цена:149 €
291.42 лв.
Цена:220 €
430.28 лв.