Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:11 €
21.51 лв.
ПЦД:
1199€
Цена:1149 €
2247.26 лв.
Цена:6 €
11.74 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:256 €
500.69 лв.
Цена:6 €
11.74 лв.