Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000 rpm |
| Ниво на шум | <30 dBA |
| Въздушен поток | 15.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000 rpm |
| Ниво на шум | <30 dBA |
| Въздушен поток | 15.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:3 €
5.87 лв.
Цена:742 €
1451.23 лв.
Цена:159 €
310.98 лв.
Цена:759 €
1484.48 лв.
Цена:295 €
576.97 лв.