Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <23 dBA |
| Въздушен поток | 8.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <23 dBA |
| Въздушен поток | 8.63 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:3 €
5.87 лв.
Цена:71 €
138.86 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.
ПЦД:
44€
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:79 €
154.51 лв.
Цена:65 €
127.13 лв.