Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 6500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <26 dBA |
| Въздушен поток | 6.64 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 40 мм |
| Обороти | 6500 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <26 dBA |
| Въздушен поток | 6.64 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:2080 €
4068.14 лв.
Цена:84 €
164.29 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.
ПЦД:
204€
Цена:129 €
252.30 лв.