Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 35 мм |
| Обороти | 8000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <29 dBA |
| Въздушен поток | 4.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 35 мм |
| Обороти | 8000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <29 dBA |
| Въздушен поток | 4.49 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:81 €
158.42 лв.
Цена:2082 €
4072.05 лв.
Цена:81 €
158.42 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.
Цена:1185 €
2317.67 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.