Характеристики
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <36 dBA |
| Въздушен поток | 79.14 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Evercool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | <36 dBA |
| Въздушен поток | 79.14 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 6 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:264 €
516.34 лв.
Цена:741 €
1449.28 лв.
Цена:136 €
265.99 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
Цена:409 €
799.94 лв.
Цена:998 €
1951.93 лв.