Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 23.7dB(A) |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 23.7dB(A) |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:22 €
43.03 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
ПЦД:
85€
Цена:72 €
140.82 лв.
Цена:69 €
134.95 лв.
Цена:11 €
21.51 лв.