Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19.7 dBA |
| Въздушен поток | 33.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19.7 dBA |
| Въздушен поток | 33.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:781 €
1527.51 лв.
Цена:31 €
60.63 лв.
Цена:182 €
355.96 лв.
Цена:419 €
819.50 лв.
ПЦД:
136€
Цена:125 €
244.48 лв.