Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 25.2 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 25.2 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.
ПЦД:
28€
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:155 €
303.15 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:1937 €
3788.46 лв.