Характеристики
| Серия | Barbie |
|---|---|
| Цвят | Розов |
| Процесор | Unisoc T107 (22 nm) (1.0 GHz, Cortex-A7 -) |
| Памет | 128MB |
| Оперативна памет | 1GB |
| Екран | 2.8-инчов TFT LCD, 240 x 320 , втори 1,77“ дисплей |
| Свързаност | Bluetooth®: 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
Комплектът съдържа:
|
| Камера | Задна камера: 0,3 MP |
| Време за разговор | 9 часа |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 1450 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | В разгънато състояние: 201 x 55,1 x 10,9 мм, В сгънато състояние: 108,4 x 55,1 x 18,9 мм |
| Операционна система | S30+ |
| Тегло | 123 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Не |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
