Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Син |
| Серия | Yoga 9 14 Gen 11 2-in-1 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 355 (8-ядрен, 4-нишков, 2.30- 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7467MHz |
| Видео карта | Intel Graphics (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED сензорен |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4, PD 45-65W, DisplayPort 2.1) |
| Usb type-a | 1x USB Type A (10Gbps) |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | Lenovo® Yoga Pen |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.29 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
