Характеристики
| Серия | Skuld Pro H878BG |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20Hz – 20KHz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Контрол на звука върху наушника, подвижен микрофон, Virtual 7.1 Surround, Синя подсетка |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2.4GHz Wireless/Bluetooth/USB Type-C |
| Живот на батерията | 26 часа |
| Време за зареждане | 2.5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
