Характеристики
| Серия | Jbuddies |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Виолетов |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20,000 Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Детски ограничител на силата на звука при 85db, универсален микрофон с контрол на звука, лентата за глава от неръждаема стомана с плюшена възглавничка от мемори пяна, възглавнички за уши от пяна Cloud Foam™, подходящи за възрасти 6+, компактен, сгъваем дизайн |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
