Характеристики
| Серия | SOUNDFORM Mini |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Безопасен звук за деца: ограничител на силата на звука до 85 dB за защита на слуха на децата, вграден микрофон на кабела, управление на микрофона с едно натискане на бутон, регулируема лента за глава и по-малки възглавници, съвместими с приложения и устройства за обучение. |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | iPhone 17, iPhone Air,iPhone 17 Pro,iPhone 17 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus,iPhone 16 Pro,iPhone 16 Pro Max,Nintendo Switch 2 |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
