Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Професионална работа |
| Размер | Големи |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkStation P920 |
| Дънна платка | Intel C621 |
| Процесор | 2x Intel Xeon Gold 6226R (16-ядрен, 32-нишков, 2.90 - 3.90GHz, 22MB Кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA Quadro RTX 4000 (8GB GDDR6) |
| Оперативна памет | 96GB (12x 8192MB) - DDR4, 2933MHz |
| Solid state drive (ssd) | 512GB SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2 |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
В комплекта са включени мишка и клавиатура! |
| Захранване | - |
| Операционна система | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Не |
| С мишка и клавиатура | Да |
